Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Uruguay |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49324 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49349 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49366 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Afghánistán |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49375 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Peru |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49396 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49403 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49407 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49408 |
| In design | natural mineral with surface treatment |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Uruguay |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49428 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49433 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49434 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49436 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49445 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49446 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49461 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49472 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)