Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49051 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49052 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49053 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49055 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49056 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49061 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49063 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49064 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49067 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49068 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49076 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49077 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49078 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | USA |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49079 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49083 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49088 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49089 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49103 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49105 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49109 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)