Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | light green |
| Size | 5 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 49487 |
| In design | white |
| Size | 5 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 49489 |
| In design | dark green |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 48308 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 47360 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 47361 |
| In design | light purple |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 46920 |
| In design | brown |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 46968 |
| In design | light brown |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 46271 |
| In design | natural |
| Size | 5 mm |
| Note | yarn length is ± 125 m |
| Product code | 46278 |
| In design | petrol blue |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46002 |
| In design | petrol blue |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46012 |
| In design | light pink |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 46285 |
| In design | light brown |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 46282 |
| In design | natural |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 120 m |
| Product code | 46287 |
| Size | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Note | necklace set includes metal base, macramé yarn and picture instructions |
| Product code | 49238 |
| In design | white |
| Weight | 10 g |
| Material | 62% polyester, 38% polyamid |
| Note | 50 m ball winding, recommended hook size 2,5 - 3,5 mm |
| Product code | 50266 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)