Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | blue |
| Size | 1,5 mm |
| Weight | 160 g |
| Note | yarn length is ± 100 m |
| Product code | 45333 |
| In design | orange |
| Size | 3 mm |
| Weight | 330 g |
| Note | yarn length is ± 100 m |
| Product code | 45360 |
| In design | orange |
| Size | 3 mm |
| Weight | 380 g |
| Note | yarn length is ± 100 m |
| Product code | 45399 |
| In design | dark yellow |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 46281 |
| In design | red |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 46283 |
| In design | natural and dark green |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 46578 |
| In design | natural and dark blue |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 46579 |
| In design | colorful |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 46580 |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 46923 |
| In design | yellow-white |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 46924 |
| In design | yellow-brown |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 47987 |
| Size | 28 x 27 x 5 cm |
| Note | the set contains 400 wooden beads ⌀12 mm, 50 wooden beads ⌀20 mm, 15 m cotton cord and picture instructions |
| Product code | 48290 |
| In design | dark yellow |
| Size | 5 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 49488 |
| In design | light brown |
| Size | 5 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 49485 |
| In design | pink and purple |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 49524 |
| In design | dark green |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 49194 |
| In design | brown-grey |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 49197 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 47360 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 60 m |
| Product code | 47361 |
| In design | light purple |
| Size | 3 mm |
| Note | yarn length is ± 65 m |
| Product code | 46920 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)