Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 45609 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Product code | 45611 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 45614 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45615 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 45616 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45617 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45619 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 45621 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Product code | 45623 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie, Indie |
| Product code | 48443 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48444 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Product code | 48445 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Madagaskar |
| Product code | 48448 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 48452 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 48453 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 48465 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 48470 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Product code | 48479 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 48484 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Srí Lanka |
| Product code | 48487 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)