Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48990 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49003 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49017 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49018 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49020 |
| In design | natural coloured |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49123 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49315 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49316 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49346 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49403 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49407 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49408 |
| In design | natural mineral with surface treatment |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49430 |
| In design | natural mineral with surface treatment |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49431 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49436 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49445 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49446 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49472 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)