Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49020 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49038 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49039 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49045 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Brazílie, USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49048 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49060 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49065 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49066 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49095 |
| In design | natural coloured |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49123 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49130 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49131 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49132 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Madagaskar |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49150 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49165 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49181 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49182 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49183 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49186 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49187 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)