Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49474 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 25-50 mm |
| Locations | Kanada |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45626 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 25-50 mm |
| Locations | Kanada |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45633 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Kanada |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45638 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Indie |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45641 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Indie |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45643 |
| In design | natural mineral |
| Size | 5 - 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Madagaskar |
| Product code | 48517 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49464 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 45590 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45591 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 45592 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45593 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45595 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 45597 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Product code | 45599 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 45602 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45603 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 45604 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45605 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Indie |
| Product code | 45607 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)