Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100) |
| Product code | 39536 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (91260) |
| Product code | 39545 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080) |
| Product code | 39547 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-28701) |
| Product code | 39548 |
| In design | dark red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90100) |
| Product code | 39551 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (93200) |
| Product code | 39553 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39566 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44284 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28101) |
| Product code | 39626 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 39635 |
| In design | black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39636 |
| In design | matt transparent with rainbow reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28771) |
| Product code | 39122 |
| In design | dark red |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90110-00000) |
| Product code | 39131 |
| In design | red |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-00000) |
| Product code | 39132 |
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (71200-00000) |
| Product code | 39133 |
| In design | shades of pink colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 42380 |
| In design | shades of pink colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14087 |
| In design | shades of red colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14089 |
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14090 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14093 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)