Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | mix of colours |
| Size | 8 - 13 mm |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 48151 |
| In design | pearly red |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50419 |
| In design | pearly red |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50420 |
| In design | pearly red |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50421 |
| In design | frosted white |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (01000) |
| Product code | 39162 |
| In design | pink marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (70100-14400) |
| Product code | 39182 |
| In design | dark red |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (90100) |
| Product code | 39199 |
| In design | light green with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (50230-28701) |
| Product code | 39207 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39223 |
| In design | light green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (54220) |
| Product code | 39224 |
| In design | green with a black pattern |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (26507) |
| Product code | 39234 |
| In design | purple with metallic reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-21495) |
| Product code | 39273 |
| In design | purple marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (03000-15926) |
| Product code | 39282 |
| In design | gold |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0171) |
| Product code | 39290 |
| In design | brown marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-18549) |
| Product code | 39294 |
| In design | transparent with silver reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-27001) |
| Product code | 39325 |
| In design | silver |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-27000) |
| Product code | 39326 |
| In design | black marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-86800) |
| Product code | 39330 |
| In design | black with bronze marbling |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-14215) |
| Product code | 39332 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-28771) |
| Product code | 39337 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)