Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | yellow |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14037 |
| In design | yellow |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14038 |
| In design | yellow |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14039 |
| In design | orange |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14042 |
| In design | orange |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14043 |
| In design | orange |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14044 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14047 |
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14048 |
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14049 |
| In design | green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14052 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14053 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14054 |
| In design | chalk |
| Size | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 14345 |
| In design | yellow |
| Size | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 14346 |
| In design | red |
| Size | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 14348 |
| In design | green |
| Size | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 14349 |
| In design | turquoise |
| Size | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 14350 |
| In design | blue |
| Size | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 14351 |
| In design | black |
| Size | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 14354 |
| In design | dark green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14592 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)