Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Note | set of paints for children |
| Manufacturer code | CK29103 |
| Product code | 44438 |
| In design | natural stone |
| Size | cca 3,5 x 2,5 cm |
| Note | pack contains 7 pcs of stones |
| Product code | 46379 |
| In design | natural stone |
| Size | ø cca 3 cm |
| Note | pack contains 7 pcs of stones |
| Product code | 46380 |
| In design | red, pink, red, green, blue and purple |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46949 |
| In design | light pink, pink, purple, dark purple and grey |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46950 |
| In design | light orange, orange, light green, green and brown |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46951 |
| In design | mix of colours |
| Size | 0,4 mm |
| Note | line width is 0.4 mm |
| Product code | 46952 |
| In design | mix of colours |
| Size | 19 × 7 × 1.4 cm |
| Product code | 47297 |
| In design | mix of colours |
| Size | 19 × 7 × 1.4 cm |
| Product code | 47299 |
| In design | white |
| Size | 12 x 12 x 100 mm |
| Note | set contains 6 chalks |
| Product code | 47336 |
| In design | mix of colours |
| Size | 12 x 12 x 100 mm |
| Note | set contains 6 chalks |
| Product code | 47337 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes wooden circle, tulle, hot melt gun with refill, silica gel for drying flowers, brush and picture instructions |
| Product code | 48268 |
| Size | 28 x 27 x 5 cm |
| Note | the set contains 400 wooden beads ⌀12 mm, 50 wooden beads ⌀20 mm, 15 m cotton cord and picture instructions |
| Product code | 48290 |
| In design | pencil hardness from 2B to 6B |
| Note | set includes pencils, crayons, chalks, angles, shaping rubber and paper eraser |
| Product code | 49800 |
| Note | oil-based crayons with a 3.8 mm ink diameter |
| Product code | 49802 |
| Note | oil-based crayons with a 3.8 mm ink diameter |
| Product code | 49803 |
| Note | set contains 10 colours (10 x 40 ml), wooden case, acrylics (75 ml), acrylics (75 ml), flat and round brush, palette, cup and cloth |
| Product code | 49865 |
| In design | pastel multicoloured |
| Volume | 12 x 12 ml |
| Product code | 48558 |
| In design | metallic |
| Volume | 4 x 12 ml |
| Product code | 48556 |
| Note | set of 18 acrylic paints |
| Manufacturer code | CK28251 |
| Product code | 44388 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)