Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | red, red, orange, yellow, light green, green, blue, purple, pink, brown and black |
| Note | line width is 1.8 mm |
| Manufacturer code | 2739 |
| Product code | 46613 |
| In design | black |
| Size | 18 cm |
| Note | pack contains 1x 3D pen, 1x 5 m ABS, 1x 5 m PCL filments, power cable, templates and instructions |
| Product code | 46953 |
| In design | mix of colours |
| Note | pack contains 12 basic colours |
| Product code | 47325 |
| In design | mix of colours |
| Note | pack contains 6 basic colours |
| Product code | 47326 |
| In design | mix of colours |
| Note | pack contains 12 basic colours |
| Product code | 47327 |
| Size | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Note | set includes two yarns, wooden beads with a hole, wooden wheels and instructions |
| Product code | 47918 |
| Size | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Note | set includes two yarns, wooden beads with a hole, wooden rod and instructions |
| Product code | 47919 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48049 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48050 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes 100m macramé cord, 2 wooden rings and picture instructions |
| Product code | 48267 |
| Size | 25,5 x 22 x 10,5 cm |
| Note | pack contains 5 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48294 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48295 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48296 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48297 |
| Size | 5 M |
| Note | compatible with POSCA markers 5M |
| Product code | 49235 |
| Size | 3 M |
| Note | compatible with 3M POSCA markers |
| Product code | 49236 |
| Size | 1 M |
| Note | compatible with POSCA markers 1M |
| Product code | 49237 |
| In design | colorful |
| Size | 15 - 35 x 80 mm |
| Note | set contains 5 chalks in unicorn horn motive |
| Product code | 50118 |
| In design | white, pink, green, purple, yellow, black, red, dark blue |
| Size | 5M 1,8 - 2,5 mm |
| Note | set contains 8 markers in basic colours |
| Product code | 51351 |
| Note | kit for making a planter hanger |
| Manufacturer code | 8015 DIY3 |
| Product code | 44364 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)