Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 95 x 95 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes white cotton tablecloth (95x95cm), cotton embroidery yarn, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49247 |
| Size | ø 20 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø20cm), cotton embroidery material, 16 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49248 |
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 5 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49249 |
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 5 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49250 |
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 5 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49252 |
| Size | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material, 9 100% cotton yarns in 5 colours, embroidery circle ⌀26 cm, needle, tracing paper for redrawing the pattern and picture instructions |
| Product code | 49496 |
| Size | ø 15,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀15.5 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49498 |
| Size | ø 15,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀15.5 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49499 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49504 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49505 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49506 |
| Size | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | Set includes 8 pre-printed motifs on magic paper, 12 100% cotton yarns, embroidery circle (⌀10cm), embroidery needle and instructions. |
| Product code | 49507 |
| Size | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Note | set includes 3 glass jars with cork lids, 3 types of dried flowers, wicks, pollen, glue targets, 75g soy wax and 150g gel wax and instructions |
| Product code | 49508 |
| Size | 26 x 11,5 x 17 cm |
| Note | set includes aroma lamp, 150g of rapeseed wax, dye, 10ml fragrance essence, wax mould and instructions |
| Product code | 49509 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes a fusing gun with 3 refills, metal circle (⌀20cm), 6 A4 felts of different colours, flower pins, cutting templates and instructions |
| Product code | 49511 |
| In design | color paper |
| Note | package contains 24 bags, 24 pins, 24 ornaments, 24 stickers and string |
| Product code | 49674 |
| Note | package contains metal ring(⌀23 cm), yarn, 18 boxes and 6 bags, 12 stickers, 12 cards, 3 beads, wooden ring and string |
| Product code | 49675 |
| In design | color paper |
| Note | package contains a paper dachshund, 24 bags, 24 stickers, 2 thumbtacks and string |
| Product code | 49676 |
| In design | yellow and brown |
| Size | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Note | package contains 2 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49679 |
| Size | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Note | package contains 2 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49680 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)