Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030)040 |
| Product code | 39430 |
| In design | gold |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0171) |
| Product code | 39469 |
| In design | gold |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-97487) |
| Product code | 39470 |
| In design | metallic brown |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77057) |
| Product code | 39476 |
| In design | transparent with silver reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-27001) |
| Product code | 39505 |
| In design | black |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39516 |
| In design | white with a rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (03000-28701) |
| Product code | 39524 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-81800) |
| Product code | 39525 |
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (71200) |
| Product code | 39535 |
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100) |
| Product code | 39536 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (91260) |
| Product code | 39545 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080) |
| Product code | 39547 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-28701) |
| Product code | 39548 |
| In design | dark red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90100) |
| Product code | 39551 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (93200) |
| Product code | 39553 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39566 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28101) |
| Product code | 39626 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 39635 |
| In design | black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39636 |
| In design | matt transparent with rainbow reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28771) |
| Product code | 39122 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)