Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 40048 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 40049 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 40050 |
| In design | dark brown |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-24107) |
| Product code | 39311 |
| In design | pearly green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77058) |
| Product code | 39396 |
| In design | turquoise with gold reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-69266) |
| Product code | 39412 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (34010) |
| Product code | 39427 |
| In design | grey with white and black pattern |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26107) |
| Product code | 39502 |
| In design | light green marble |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54200-14400) |
| Product code | 39558 |
| In design | turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54220) |
| Product code | 39567 |
| In design | blue with white and black pattern |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26307) |
| Product code | 39586 |
| In design | brown |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (13510) |
| Product code | 39617 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28771) |
| Product code | 39637 |
| In design | frosted white |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (01000) |
| Product code | 39162 |
| In design | pink marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (70100-14400) |
| Product code | 39182 |
| In design | dark red |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (90100) |
| Product code | 39199 |
| In design | light green with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (50230-28701) |
| Product code | 39207 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39223 |
| In design | light green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (54220) |
| Product code | 39224 |
| In design | green with a black pattern |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (26507) |
| Product code | 39234 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)