Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100) |
| Product code | 39536 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-28701) |
| Product code | 39537 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (91250) |
| Product code | 39546 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-28701) |
| Product code | 39548 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-22201) |
| Product code | 39550 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230) |
| Product code | 39555 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50720) |
| Product code | 39565 |
| In design | pearly turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77060) |
| Product code | 39569 |
| In design | light turquoise with gold reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-69267) |
| Product code | 39571 |
| In design | light blue |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (60010) |
| Product code | 39574 |
| In design | light blue |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39576 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30080-28701) |
| Product code | 39580 |
| In design | light blue |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (60080) |
| Product code | 39588 |
| In design | light purple |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20300) |
| Product code | 39590 |
| In design | light purple |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20020) |
| Product code | 39591 |
| In design | transparent with purple lining |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-44828) |
| Product code | 39598 |
| In design | cream marble |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-14413) |
| Product code | 39603 |
| In design | cream |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-70411) |
| Product code | 39604 |
| In design | gold |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0171) |
| Product code | 39605 |
| In design | gold |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-97387) |
| Product code | 39606 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)