Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6003 |
| Product code | 47097 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6513 |
| Product code | 47099 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6505 |
| Product code | 47100 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6629 |
| Product code | 47101 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6323 |
| Product code | 47103 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6301 |
| Product code | 47105 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6053 |
| Product code | 47107 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6042 |
| Product code | 47109 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6665 |
| Product code | 47111 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6002 |
| Product code | 47114 |
| Weight | 48 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 6521 |
| Product code | 47125 |
| Weight | 454 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Product code | 47133 |
| Weight | 454 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Product code | 47134 |
| Weight | 454 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Product code | 47136 |
| Weight | 454 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Product code | 47137 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)