Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5001 |
| Product code | 46997 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5072 |
| Product code | 47001 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5504 |
| Product code | 47003 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5382 |
| Product code | 47005 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5513 |
| Product code | 47008 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5505 |
| Product code | 47009 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5063 |
| Product code | 47010 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5562 |
| Product code | 47011 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5022 |
| Product code | 47012 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5392 |
| Product code | 47015 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5042 |
| Product code | 47018 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5527 |
| Product code | 47019 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5310 |
| Product code | 47020 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5031 |
| Product code | 47021 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5129 |
| Product code | 47024 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5519 |
| Product code | 47026 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5503 |
| Product code | 47033 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5600 |
| Product code | 47034 |
| Weight | 57 g |
| Note | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Manufacturer code | 5572 |
| Product code | 47039 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)