Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | metal |
| Size | 50 × 52 mm |
| Product code | 46301 |
| In design | metal |
| Size | 5,5 - 8 cm |
| Note | set of 3 pcs of Christmas cutters |
| Product code | 46303 |
| In design | metal |
| Size | 4 - 12 cm |
| Note | 1 pack = 15 pcs |
| Product code | 46304 |
| In design | in gold colour |
| Weight | 3 g |
| Material | base metal |
| Note | very thin foil for producing shine |
| Product code | 46355 |
| In design | in silver colour |
| Weight | 3 g |
| Material | base metal |
| Note | very thin foil for producing shine |
| Product code | 46356 |
| In design | manual use |
| Size | 69 × 97 × 26 mm |
| Note | medium grit |
| Product code | 46442 |
| In design | manual use |
| Size | 69 × 97 × 26 mm |
| Note | very fine grit |
| Product code | 46444 |
| In design | manual use |
| Volume | 650 ml |
| Note | fine grit |
| Product code | 46445 |
| In design | plastic |
| Note | set of 5 pcs of double-sided tools |
| Product code | 46508 |
| In design | wooden handle with metal tips |
| Note | set of 5 pcs of double-sided tools |
| Product code | 46509 |
| In design | plastic |
| Size | 15 - 17 cm |
| Note | set of 9 pcs of double-sided tools |
| Product code | 46510 |
| In design | wooden handle with metal tips |
| Size | 15 - 18 cm |
| Note | set of 11 pcs double-sided tools |
| Product code | 46511 |
| In design | black |
| Size | 10 x 3 mm |
| Product code | 46614 |
| In design | black |
| Size | 20 x 3 mm |
| Product code | 46615 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)