Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | ⌀ 105 x 40 mm + ⌀ 90 x 10 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49553 |
| Size | 80x80x30mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49560 |
| Size | 120 x 120 x 12 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49566 |
| Size | 70 x 50 x 105 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49569 |
| Weight | 350 g |
| Note | suitable for pouring into moulds |
| Product code | 43328 |
| In design | white |
| Volume | 5 ml |
| Product code | 44271 |
| In design | red |
| Volume | 5 ml |
| Product code | 44274 |
| In design | white |
| Product code | 43346 |
| In design | purple |
| Product code | 43356 |
| Note | suitable for pouring into moulds |
| Product code | 42943 |
| In design | multicoloured |
| Product code | 42957 |
| In design | multicoloured |
| Product code | 42958 |
| Note | contains 5x wooden craft sticks, 5x gloves, 5x 30 ml cup |
| Product code | 42966 |
| Size | 7,5 x 10,5 cm |
| Volume | 250 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46932 |
| Size | 160 x 140 x 35 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47785 |
| Size | 170 x 140 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47787 |
| Size | 235 x 170 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47790 |
| In design | acrylic |
| Size | 70 x 70 x 30 mm |
| Material | akryl |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49575 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)