Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 230 x 190 x 25 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49578 |
| Size | 300 x 175 x 20 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49579 |
| Size | 90 x 25 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49580 |
| Size | 40 x 67 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49581 |
| Size | 65 x 130 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49582 |
| Size | 45 x 95 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49583 |
| Size | 48 x 46 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49584 |
| Size | 210 x 140 x 11 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49837 |
| Size | 400 x 160 x 8 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49838 |
| Size | 60 x 60 x 60 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 50072 |
| Size | 70 x 70 x 100 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 50073 |
| Size | 70 x 70 x 100 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 50074 |
| Size | ⌀ 17 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 43367 |
| Size | ⌀ 60 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 43372 |
| Size | 40x13x12 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 43376 |
| Size | 6 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 43381 |
| Size | 69 x 45 mm |
| Volume | 70 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44162 |
| Size | 111 x 111 x 12 mm |
| Volume | 60 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44164 |
| Size | 146 x 136 x 12 mm |
| Volume | 70 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44166 |
| Size | 198 x 15 mm |
| Volume | 270 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44169 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)