Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 102 x 73 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47420 |
| Size | 109 x 105 x 37 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47423 |
| Volume | 200 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47759 |
| Size | 160 x 140 x 35 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47785 |
| Size | 170 x 140 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47787 |
| Size | 200 x 190 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47789 |
| Size | 13 x 8 cm |
| Volume | 600 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48103 |
| In design | blue |
| Volume | 5 ml |
| Product code | 49541 |
| Size | 250 x 170 x 10 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49552 |
| Size | 105 x 105 x 10 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49555 |
| Size | 100 x 80 x 10 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49556 |
| Size | 110 x 110 x 20 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49557 |
| Size | 160x100x45mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49561 |
| Size | 130x85x20mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49562 |
| Size | 155 x 155 x 12 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49567 |
| Size | 70 x 60 x 105 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49568 |
| Size | 110x50x15mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49571 |
| Size | 75 x 100 mm |
| Material | akryl |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49572 |
| Size | 60 x 80 x 27 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49573 |
| Size | 70 x 60 x 100 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49574 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)