Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51315 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51316 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51317 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51318 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51320 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51321 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51322 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51323 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51324 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47498 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47499 |
| Size | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material, 10 100% cotton yarns in 5 colours, embroidery circle ⌀26 cm, needle, tracing paper for redrawing the pattern and picture instructions |
| Product code | 49497 |
| Size | ø 20 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set contains 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀20 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49500 |
| Note | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Product code | 51611 |
| Note | Sada obsahuje: 9 archů filcu v různých barvách, bavlnky, knoflíky, tlusté jehly, výplň, lepidlo, nůžky a předkreslené šablony a návod |
| Product code | 51690 |
| Note | Sada obsahuje: bavlněnou přízi v 5 barvách, pletací jehlice vel. 3, značkovače oček, metr, jehly na přízi, látkový sáček, návod a přístup k výukovým videím |
| Product code | 51695 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 8 colourful sheets, 3 keychains, 3 chains and 1 booklet with designs |
| Product code | 47473 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 8 colourful sheets, 3 keychains, 3 chains and 1 booklet with designs |
| Product code | 47475 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47476 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47477 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)