Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47495 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47496 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47497 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47500 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47501 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47502 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47503 |
| Size | cca 12 - 14 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47745 |
| Size | cca 11 - 13 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47746 |
| Size | cca 9 - 11 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47747 |
| Size | cca 9 - 11 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47748 |
| Size | cca 12 - 14 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47749 |
| Size | cca 8 - 9 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47750 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47780 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47781 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48049 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48050 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48051 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 1 detail yarn, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48191 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 2 detail yarns, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48192 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)