Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material, 9 100% cotton yarns in 5 colours, embroidery circle ⌀26 cm, needle, tracing paper for redrawing the pattern and picture instructions |
| Product code | 49496 |
| Size | ø 15,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀15.5 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49498 |
| Size | ø 15,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀15.5 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49499 |
| Note | set includes 4 yarns, 3mm crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49963 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50112 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50113 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50114 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50115 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50116 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50117 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 50559 |
| Size | max 14 x 15 cm |
| Material | 100% polyester |
| Note | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50643 |
| Size | max 15,5 x 15,5 cm |
| Material | 100% polyester |
| Note | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50644 |
| Material | bavlna |
| Note | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50678 |
| Material | bavlna |
| Note | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Product code | 50679 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51309 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51310 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51312 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51313 |
| Size | 6 x 6 cm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Product code | 51314 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)