Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 3 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49715 |
| Size | 9 x 18 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes wooden frame, embroidery material with design, 7 yarns (100% cotton), embroidery needles and instructions |
| Product code | 49763 |
| Size | 19 x 15 cm |
| Note | set includes felt base, multi-coloured yarn, glitter, elastic band and instructions |
| Product code | 49938 |
| Size | 19 x 15 cm |
| Note | set includes felt base, decorative pompoms, 2 yarns, elastic band and instructions |
| Product code | 49939 |
| Size | ⌀ 13 cm |
| Note | make 3 pansies from tissue paper |
| Product code | 50000 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50116 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)