Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Note | 5 g = approx. 32 pcs |
| Manufacturer code | 8034 19 LZ |
| Product code | 37194 |
| Size | 17,5 x 24,5 cm |
| Note | 40 sheets, 300 gsm, 10 different animal motifs |
| Product code | 47926 |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48196 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48264 |
| Size | 20 x 14 x 4 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wicks, essence, decorative crystals, dried flowers and instructions |
| Product code | 48270 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, mint powder and instructions |
| Product code | 48305 |
| Size | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Note | necklace set includes metal base, macramé yarn and picture instructions |
| Product code | 49238 |
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 5 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49251 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes a fusing gun with 3 refills, metal circle (⌀20cm), 6 A4 felts of different colours, flower pins, cutting templates and instructions |
| Product code | 49511 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | the set includes a melting gun with 3 refills, a metal circle (⌀20cm), 6 A4 felts of different colours, wire, cutting templates and instructions |
| Product code | 49512 |
| Note | package contains 24 bags, 24 stickers and string |
| Product code | 49677 |
| Size | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49681 |
| Size | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49683 |
| Size | 23 x 33 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49707 |
| Size | 23 x 33 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49708 |
| Size | 27 x 17 x 8 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49709 |
| Size | 30 x 29 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49710 |
| Size | 27 x 25 x 7 cm |
| Note | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Product code | 49711 |
| Size | 90 x 90 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes cotton tablecloth (90x90cm), cotton embroidery yarn, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49712 |
| Size | 95 x 95 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes white cotton tablecloth (95x95cm), cotton embroidery yarn, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49714 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)