Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47476 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47477 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47480 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47485 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47486 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47487 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47488 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47489 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 47490 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 3 colourful sheets, 1 keychain, 1 chain and 1-2 designs |
| Product code | 47491 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47502 |
| Size | cca 9 - 11 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47748 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Note | set includes pins, buttons, beads of different shapes and much more |
| Product code | 47917 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Note | set includes 10 felts in basic colours, 8 yarns, cotton bags and more |
| Product code | 47920 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48051 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 1 detail yarn, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48191 |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48196 |
| Size | cca 18 cm |
| Note | set includes 6 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48265 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes shea butter soap mass, 2 plastic moulds, essence, dried lavender powder and instructions |
| Product code | 48288 |
| Size | 26 x 17 x 10,5 cm |
| Note | package contains 3 sheets, shrinking in the oven at 150°C |
| Product code | 48298 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)