Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 170 x 150 x 27 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48335 |
| Size | 145 x 97 x 17 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48337 |
| Size | 195 x 140 x 30 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48338 |
| Size | 80 x 55 x 30 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48339 |
| Size | 135 x 100 x 33 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48341 |
| Size | 80 x 60 x 25 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48343 |
| Size | 8,6 x 3 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49261 |
| Size | 14,5 x 12 x 1 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49262 |
| Size | 7,3 x 5,3 x 0,7 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49263 |
| Size | 7,7 x 11,3 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49266 |
| Size | 7,9 x 7,3 x 10,8 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49267 |
| Size | 4,5 x 4,5 x 5,5 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49268 |
| Size | 7,5 x 7,5 x 6,5 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49272 |
| Size | 7 x 7 x 7 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49273 |
| Size | 110 x 111 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49274 |
| Size | 18,4 x 10 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49276 |
| Size | 7,7 x 8 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49277 |
| Size | 7,6 x 8 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49278 |
| Size | 220 x 150 x 20 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49520 |
| Size | ⌀ 70 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49522 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)