Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 35 x 27 x 15 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47401 |
| Size | 65 - 70 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47402 |
| Size | 40 - 65 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47403 |
| Size | 50 - 90 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47404 |
| Size | 72 x 65 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47405 |
| Size | 60 x 60 x 60 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47406 |
| Size | ø 16,5 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47407 |
| Size | 88 x 72 x 108 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47408 |
| Size | 100 x 55 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47413 |
| Size | 95 x 75 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47418 |
| Size | 102 x 73 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47420 |
| Size | 109 x 105 x 37 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47423 |
| Size | 75 x 55 x 20 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47424 |
| Size | 50 x 50 x 20 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47425 |
| Size | ⌀ 80 mm, výška 33 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47426 |
| Size | 160 x 140 x 35 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47785 |
| Size | 170 x 140 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47787 |
| Size | 200 x 190 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47789 |
| In design | orange |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47797 |
| In design | yellow |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47798 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)