Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | blue |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47799 |
| In design | green |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47800 |
| In design | brown |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47801 |
| Size | 65 x 57 x 41 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47804 |
| Size | 54 x 91 x 73 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47805 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Note | set includes glue eyes, coloured feathers, beads, pompoms, small pins, chenille wires and more |
| Product code | 47915 |
| Size | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Note | set includes glitter paper, glue eyes, chenille wire, glitter washi tape and more |
| Product code | 47916 |
| In design | mix of colours |
| Note | set includes chenille wires, glue eyes, feathers, pompoms and more |
| Product code | 47924 |
| Size | 72 x 73 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48079 |
| Size | 122 x 89 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48083 |
| Size | 90 x 67 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48084 |
| Size | 78 x 37 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48086 |
| Size | 70 x 37 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48087 |
| Size | 78 x 31 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48091 |
| Size | 55 x 56 x 72 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48093 |
| Size | 54 x 122 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48094 |
| Size | 63 x 84 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48095 |
| Size | 75 x 43 x 59 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48097 |
| Size | 58 x 55 x 33 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48098 |
| Size | 300 x 170 x 30 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 48334 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)