Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | orange with silver lining |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34979 |
| In design | light pink |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34980 |
| In design | salmon |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34981 |
| In design | pink with silver lining |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34983 |
| In design | light pink |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34984 |
| In design | pink and purple |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34986 |
| In design | pink and purple with silver lining |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34987 |
| In design | green |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34988 |
| In design | grey and green |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34989 |
| In design | turquoise |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34990 |
| In design | blue |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34991 |
| In design | light purple |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34992 |
| In design | purple |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34993 |
| In design | dark purple |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34994 |
| In design | dark purple with silver lining |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34995 |
| In design | grey |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 38532 |
| In design | Opaque Chalk White |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-200 |
| Product code | 41233 |
| In design | Crystal Luster |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-050 |
| Product code | 41237 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-051 |
| Product code | 41238 |
| In design | Mix Bridal White |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-MIX9039 |
| Product code | 41240 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)