Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Duracoat Opq Underwater Blue |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-2130 |
| Product code | 41272 |
| In design | Silk Inside Dyed Frozen Blue |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1859 |
| Product code | 41274 |
| In design | Tran. Pearl Lined Pale Grey AB |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1677 |
| Product code | 41276 |
| In design | Ceylon Gray |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-252 |
| Product code | 41277 |
| In design | Matte Metallic Blue Slate AB |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1063 |
| Product code | 41280 |
| In design | Matte Black |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-310 |
| Product code | 41284 |
| In design | Gunmetal |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-001 |
| Product code | 41286 |
| In design | Steel |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-021 |
| Product code | 41288 |
| In design | Palladium Plated |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-038 |
| Product code | 41291 |
| In design | Silver Plate |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-551 |
| Product code | 41293 |
| In design | Silver Lined Crystal |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-041 |
| Product code | 41294 |
| In design | Crystal Ivory Ceylon |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1900 |
| Product code | 41296 |
| In design | Duracoat Galvanized Silver |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1831 |
| Product code | 41297 |
| In design | Duracoat Galvanized Gold |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1832 |
| Product code | 41299 |
| In design | Duracoat Galvanized Yellow Gold |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1833 |
| Product code | 41300 |
| In design | Gold 24K Plated |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-031 |
| Product code | 41301 |
| In design | Silk Inside Dyed Flamingo |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1856 |
| Product code | 41305 |
| In design | Matte Opaque Light Siam |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-757 |
| Product code | 41306 |
| In design | Opaque Light Siam |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-727 |
| Product code | 41307 |
| In design | Dyed Opaque Cranberry |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-654 |
| Product code | 41308 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)