Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | blue |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38844 |
| In design | light green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 38847 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 38854 |
| In design | green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 38855 |
| In design | brown |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 38862 |
| In design | bronze |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38871 |
| In design | light green |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39648 |
| In design | green |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39649 |
| In design | brown |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39653 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44284 |
| In design | white |
| Size | 3-12 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 17013 |
| In design | in gold colour |
| Size | 3-12 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 17016 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 25 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 75 pcs |
| Product code | 34616 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 57120 |
| Product code | 45958 |
| In design | Crystal pink |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47990 |
| In design | Silver red |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47991 |
| In design | White snowflake |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47997 |
| In design | Turqoise star |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47998 |
| In design | Silver white |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 48000 |
| In design | Silver |
| Size | 27 mm |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 48001 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)