Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Note | set contains 10 colours (10 x 40 ml), wooden case, acrylics (75 ml), acrylics (75 ml), flat and round brush, palette, cup and cloth |
| Product code | 49865 |
| Note | set of 18 acrylic paints |
| Manufacturer code | CK28251 |
| Product code | 44388 |
| In design | black |
| Volume | 100 ml ml |
| Manufacturer code | CK84126 |
| Product code | 44378 |
| In design | gold |
| Volume | 100 ml ml |
| Manufacturer code | CK84128 |
| Product code | 44380 |
| In design | black |
| Size | 1 M |
| Note | line width 0.7 - 1 mm |
| Product code | 45555 |
| In design | yellow |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45565 |
| In design | orange |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45566 |
| In design | blue |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45569 |
| In design | purple |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45570 |
| In design | silver |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45576 |
| In design | red, white, yellow, orange, pink, red, purple, blue and green |
| Size | 0,7 - 1 mm |
| Note | set contains 8 markers in pastel colours |
| Product code | 45694 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)