Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | light blue |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45568 |
| In design | blue |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45569 |
| In design | purple |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45570 |
| In design | pink |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45571 |
| In design | grey |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45573 |
| In design | gold |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45575 |
| In design | silver |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45576 |
| In design | green apple |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45577 |
| In design | sky blue |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45578 |
| In design | purple |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45579 |
| In design | light pink |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45580 |
| In design | bronze |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45581 |
| In design | metallic blue |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45582 |
| In design | metallic green |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45583 |
| In design | metallic pink |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45584 |
| In design | fluorescent red |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45585 |
| In design | fluorescent yellow |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45586 |
| In design | fluorescent orange |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45587 |
| In design | fluorescent pink |
| Size | 5 M |
| Note | line width 1.8 - 2.5 mm |
| Product code | 45588 |
| In design | red, white, black, green, blue, purple, red, pink and yellow |
| Size | 0,7 - 1 mm |
| Note | set contains 8 markers in basic colours |
| Product code | 45692 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)