Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | metal |
| Note | sizes are 120 x 110, 82 x 79 and 53 x 51 mm |
| Product code | 45989 |
| In design | dark brown |
| Size | 8 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | approx. 22 pcs are needed for 18 cm |
| Product code | 46028 |
| In design | yellow-white |
| Size | 8 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | approx. 22 pcs are needed for 18 cm |
| Product code | 46029 |
| Size | 100 x 60 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46050 |
| Size | 130 x 130 x 10 mm |
| Volume | 170 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46054 |
| Size | 128 x 10 mm |
| Volume | 130 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46055 |
| In design | natural with a silver-coloured fibre |
| Size | 1,5 mm |
| Note | reel length is 20 m |
| Product code | 46069 |
| In design | beige and creme |
| Size | 30 x 40 cm |
| Note | fabric thickness is 1 mm |
| Product code | 46084 |
| In design | grey and green |
| Size | 30 x 40 cm |
| Note | fabric thickness is 1 mm |
| Product code | 46085 |
| Size | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46092 |
| Size | 10 x 8 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46093 |
| Size | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46098 |
| Size | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46099 |
| Size | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46100 |
| Size | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46101 |
| Size | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46103 |
| Size | 20 x 16,5 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46107 |
| Size | 16 x 10 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46108 |
| Size | 22,5 x 16,5 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46111 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)