Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | lavender |
| Size | 50 ml |
| Note | paint made of 84% renewable natural materials |
| Product code | 45654 |
| In design | orange |
| Size | 20 ml |
| Product code | 45679 |
| In design | pink |
| Size | 20 ml |
| Note | glow-in-the-dark paint |
| Product code | 45683 |
| In design | purple |
| Size | 20 ml |
| Note | glow-in-the-dark paint |
| Product code | 45684 |
| In design | gold |
| Size | 20 ml |
| Note | glow-in-the-dark paint |
| Product code | 45688 |
| In design | silver |
| Size | 20 ml |
| Note | glow-in-the-dark paint |
| Product code | 45689 |
| In design | gold colour |
| Size | 23 cm |
| Note | frame thickness 3 mm |
| Product code | 45791 |
| In design | gold colour |
| Size | 20 cm |
| Note | frame thickness 3 mm |
| Product code | 45792 |
| In design | gold colour |
| Size | 20 cm |
| Note | frame thickness 3 mm |
| Product code | 45794 |
| In design | gold colour |
| Size | 20 cm |
| Note | frame thickness 3 mm |
| Product code | 45795 |
| In design | gold colour |
| Size | 20 cm |
| Note | frame thickness 3 mm |
| Product code | 45797 |
| In design | plastic |
| Note | set of 10x number 47 mm, 5x sign 47 mm and 1x rolling pin 95 mm |
| Product code | 45931 |
| In design | plastic |
| Note | set of 26x letters 47 mm and 1x rolling pin 95 mm |
| Product code | 45932 |
| Size | 17 cm |
| Note | cutting pattern: scalloped and zigzag |
| Product code | 45954 |
| In design | metal |
| Size | 95 x 133 mm |
| Product code | 45963 |
| In design | metal |
| Size | 120 x 100 mm |
| Product code | 45965 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)