Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | cream marble |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-14413) |
| Product code | 39603 |
| In design | grey with white and black pattern |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26107) |
| Product code | 39625 |
| In design | bronze |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-14415) |
| Product code | 39124 |
| In design | hematite |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 38875 |
| Size | cca 15 - 30 mm |
| Material | wooden plywood |
| Note | the package contains a mixture of random motifs |
| Product code | 49515 |
| In design | kraft paper |
| Size | 100 x 100 x 30 mm |
| Product code | 46043 |
| In design | kraft paper |
| Size | 130 x 130 x 85 mm |
| Product code | 46045 |
| Size | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46102 |
| Size | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 49518 |
| Size | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 49519 |
| In design | purple |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20040-00000) |
| Product code | 39148 |
| In design | white with a floral pattern |
| Size | 63x63x25 mm |
| Product code | 32654 |
| In design | dark yellow |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (10080-00000) |
| Product code | 39149 |
| In design | shades of burgundy |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 120 pcs |
| Product code | 49827 |
| In design | white with a floral pattern |
| Size | 83x83x25 mm |
| Product code | 32655 |
| In design | beige |
| Size | 130x85 mm |
| Product code | 44155 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 40049 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 40050 |
| In design | wire |
| Size | ø 30 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 20.5 cm |
| Product code | 46315 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)