Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | wire |
| Size | ø 30 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 20.5 cm |
| Product code | 46315 |
| In design | wire |
| Size | ø 25 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 17.5 cm |
| Product code | 46938 |
| In design | wire |
| Size | ø 20 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 12 cm |
| Product code | 46939 |
| In design | brown-white |
| Size | 10,5 x 10,5 x 11 cm |
| Note | the package includes two ceramic bowls, a larger one for scented waxes, a smaller one for a candle and a wooden base made of two U-shaped pieces |
| Product code | 49545 |
| In design | black |
| Size | 5 m x 5 cm |
| Note | self-adhesive tapes |
| Product code | 46698 |
| In design | mix of colours |
| Size | A4 |
| Note | 20 sheets, 130 g/m² |
| Product code | 46747 |
| In design | silver |
| Size | 10,5 x 15 cm |
| Note | pack contains 5x small card, 5x opening card and 5x envelope |
| Product code | 46767 |
| In design | mix of colours |
| Size | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Note | foam rubber with glitters |
| Product code | 46786 |
| In design | metal |
| Size | 13,5 cm |
| Product code | 47936 |
| In design | metal |
| Size | 13,5 cm |
| Product code | 47937 |
| In design | mix of colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | 220 pcs, 1 mat |
| Product code | 47940 |
| Note | package contains metal ring(⌀23 cm), yarn, 18 boxes and 6 bags, 12 stickers, 12 cards, 3 beads, wooden ring and string |
| Product code | 49675 |
| In design | colorful |
| Size | 200 x 50 cm |
| Product code | 50096 |
| In design | rhodium surface finish |
| Size | 10 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Note | compatible with SWAROVSKI Rivoli 1122, doesn't contain nickel |
| Product code | 10901 |
| In design | rhodium surface finish |
| Size | 12 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Note | compatible with SWAROVSKI Rivoli 1122, doesn't contain nickel |
| Product code | 10902 |
| In design | rhodium surface finish |
| Size | 14 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Note | compatible with SWAROVSKI Rivoli 1122, doesn't contain nickel |
| Product code | 10903 |
| In design | anthracite surface finish |
| Size | 21 x 17 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 11048 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 17 x 12 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 11050 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 17 x 8 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 11056 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 6 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 11218 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)