Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Crystal Ceramic Grey |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44917 |
| In design | Crystal Magic Black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44918 |
| In design | Pearl Effect White |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44777 |
| In design | Pearlescent White |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44798 |
| In design | Pearlescent Cream |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44800 |
| In design | Pearl Effect White |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44817 |
| In design | Pearl Effect Rosaline |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44821 |
| In design | Pearlescent White |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44838 |
| In design | Pearlescent Cream |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44840 |
| In design | Pearl Effect White |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44857 |
| In design | Pearl Effect Light Creamrose |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44859 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)