Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Pearl Effect Creamrose |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44820 |
| In design | Pearlescent Grey |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44839 |
| In design | Crystal Salmon Rose |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44851 |
| In design | Crystal Ceramic Grey |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44855 |
| In design | Pearl Effect Cream |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44858 |
| In design | Pearl Effect Creamrose |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44860 |
| In design | Pearl Effect Light Blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44873 |
| In design | Pearl Effect Dark Blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44875 |
| In design | Pearlescent Grey |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44879 |
| In design | Crystal Malachite |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44890 |
| In design | Crystal Salmon Rose |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44891 |
| In design | Crystal Ceramic Grey |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44895 |
| In design | Pearl Effect Light Green |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44901 |
| In design | Pearl Effect Red |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44904 |
| In design | Pearl Effect Light Blue |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44905 |
| In design | Pearlescent Pink |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44909 |
| In design | Crystal Sage |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44913 |
| In design | Crystal Ceramic Grey |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44917 |
| In design | Crystal Magic Black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44918 |
| In design | Pearl Effect Rosaline |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44781 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)