Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48613 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48618 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48619 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48658 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | USA |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48664 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Myanmar |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48681 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48684 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48685 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48689 |
| In design | natural heat treated mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48695 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48717 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48730 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48749 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48751 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48758 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48759 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Norsko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48835 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Afghánistán |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48839 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Afghánistán |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48840 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Afghánistán |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48841 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)