Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48852 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48869 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48870 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Austrálie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48900 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48904 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Locations | USA |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48921 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Locations | Dominikánská republika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48938 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48939 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48940 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48943 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48944 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48946 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Mexiko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48952 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Quality | AAAAA |
| Locations | Kanada |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48959 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AAAAA |
| Locations | Kanada |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48960 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Quality | AAAAA |
| Locations | Kanada |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48961 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48977 |
| In design | natural coloured mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 48979 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48998 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 48999 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)