Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49389 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | USA |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49390 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | USA |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49391 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Peru |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49396 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Peru |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49397 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Peru |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49398 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49399 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49400 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49401 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49402 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49403 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49404 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49405 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Myanmar |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49406 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49409 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49410 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49411 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49412 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49413 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | USA |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49415 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)