Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Black Diamond |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44729 |
| In design | Citrine |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44732 |
| In design | Hyacinth |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44736 |
| In design | Light Amethyst |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44739 |
| In design | Light Siam |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44743 |
| In design | Montana |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44744 |
| In design | Olivine |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44745 |
| In design | Rose |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44748 |
| In design | Sapphire |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44749 |
| In design | Siam |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44750 |
| In design | Crystal Aurum both-sided plating |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44481 |
| In design | Jet Hematite both-sided plating |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44489 |
| In design | Light Siam |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44510 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44528 |
| In design | Crystal Labrador both-sided plating |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44538 |
| In design | Jet Hematite both-sided plating |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44544 |
| In design | Aquamarine |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44550 |
| In design | Blue Zircon |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44553 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44555 |
| In design | Emerald |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44561 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)