Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Capri Blue AB |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44500 |
| In design | Light Siam AB |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44511 |
| In design | Rose |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44517 |
| In design | Light Siam AB |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44576 |
| In design | Sapphire |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44587 |
| In design | turquoise |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44594 |
| In design | Crystal Labrador both-sided plating |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44603 |
| In design | Crystal Capri Gold |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44661 |
| In design | Crystal Labrador |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44663 |
| In design | Amethyst |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44667 |
| In design | Montana |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44670 |
| In design | Amethyst |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44687 |
| In design | Indicolite |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44697 |
| In design | Smoked Topaz |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44711 |
| In design | Crystal |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44717 |
| In design | Crystal Aurum |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44720 |
| In design | Crystal Capri Gold |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44721 |
| In design | Crystal Labrador |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44723 |
| In design | Jet |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44724 |
| In design | Jet AB |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 44725 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)