Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Crystal AB |
| Size | 14 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 44980 |
| In design | Crystal |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44987 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44988 |
| In design | Crystal Honey |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44989 |
| In design | Jet |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44990 |
| In design | Aqua Bohemica |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44992 |
| In design | Light Amethyst |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44993 |
| In design | Light Rose |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44994 |
| In design | Peridot |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44996 |
| In design | Pink Sapphire |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44997 |
| In design | Siam |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44999 |
| In design | Crystal |
| Size | 5,5 x 11 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 45005 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 5,5 x 11 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 45006 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 9 x 18 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 45016 |
| In design | Crystal |
| Size | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Product code | 45184 |
| In design | Crystal AB |
| Size | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Product code | 45185 |
| In design | Crystal |
| Size | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Product code | 45214 |
| In design | Crystal AB |
| Size | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Product code | 45215 |
| In design | Crystal |
| Size | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Product code | 45248 |
| In design | Crystal |
| Size | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Product code | 45283 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)