Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
Want to please somebody who loves painting or drawing? You’re in the right place! We’ve put all the kits in this category, starting from acrylic paints through kits with drawing accessories to kids’ blow pens or the very popular POSCA sets of acrylic markers.
| Note | set contains 24 colours (24 x 20 ml) |
| Product code | 49867 |
| Note | set contains 10 colours (10 x 40 ml) |
| Product code | 49868 |
| In design | neon colours |
| Volume | 6 x 12 ml |
| Product code | 48557 |
| Note | set of 8 acrylic paints |
| Manufacturer code | CK84171 |
| Product code | 44381 |
| Note | set of 16 acrylic paints |
| Manufacturer code | CK84172 |
| Product code | 44382 |
| Note | set of 12 acrylic paints |
| Manufacturer code | CK28250 |
| Product code | 44387 |
| Note | set of 24 acrylic paints |
| Manufacturer code | CK28253 |
| Product code | 44389 |
| Manufacturer code | 16600 |
| Product code | 37668 |
| Note | set of 5 markers in basic colours |
| Manufacturer code | CK27156 |
| Product code | 44462 |
| In design | red, red, orange, yellow, green, turquoise, light blue, blue, purple, pink, brown, grey and black |
| Note | line width 1.5 mm |
| Manufacturer code | 2896 |
| Product code | 45551 |
| In design | red, yellow, orange, red, green, blue, purple, brown, black and white |
| Note | line width 1.5 mm |
| Manufacturer code | 2738 |
| Product code | 45552 |
| In design | yellow, orange, green, dark green, blue, purple, grey, black and white |
| Note | line width 2 mm |
| Manufacturer code | 2737 |
| Product code | 45553 |
| In design | red, white, black, green, blue, purple, red, pink and yellow |
| Size | 0,7 - 1 mm |
| Note | set contains 8 markers in basic colours |
| Product code | 45692 |
| In design | red, blue, blue, green, orange, pink, red, purple, yellow |
| Size | 0,9 - 1,3 mm |
| Note | set contains 8 markers in glittery colours |
| Product code | 45695 |
| In design | red, gold, silver, brown, blue, green, red, pink and purple |
| Size | 1,8 - 2,5 mm |
| Note | set contains 8 markers in metallic colours |
| Product code | 45696 |
| In design | white and black |
| Note | line width 2.5 mm |
| Product code | 46372 |
| In design | red, yellow, orange, red, purple, blue, turquoise, grey, black and white |
| Note | line width 1.5 mm |
| Product code | 46373 |
| In design | pastel colours: beige, yellow, light pink, pink, purple, blue, green, grey and brown |
| Note | set of 10 pcs air pens in pastel colours with 4 stencils |
| Manufacturer code | 1500 /6 1500 1000 |
| Product code | 46432 |
| In design | red, red, orange, yellow, green, blue, purple, pink, brown, black and green |
| Note | set of 10 pcs air pens for fabrics with 4 stencils |
| Manufacturer code | 1539 /6 1539 1001 |
| Product code | 46433 |
| In design | red, red, yellow, green, blue, purple, pink, brown, grey, beige and green |
| Note | set of 10 pcs air pens in cool colours with 4 stencils |
| Manufacturer code | 1500 /6 1500 1005 |
| Product code | 46435 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)